Kwiecień 30, 2024, 09:18:04
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Kawalky  (Przeczytany 4556 razy)

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Kawalky
« dnia: Wrzesień 22, 2013, 23:10:48 »
Witam, każdy miał przejrzeć kawałki Deceiverowe i dać znać które wybieramy, czekam kto co powie bo na następnej próbie dobrze by było conajmniej jeden nowy zacząć. Jak wybierzemy to podsyłam taby. Poza tym, jaki w końcu chcecie cover ? Był Death, Pestillence, Deicide :D , Immortal. Więcej pomysłów nie bierzemy póki tych nie zrobimy, ale trza wymyślić kolejność. Który chcecie grać na tym koncercie w dąbrowie? Ja bym na taką okazje brał najłatwiejszy czyli Pestillence. Tam poprostu nie ma co spaprać :D

Offline Maciek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2013, 16:00:59 »
Jak dla mnie git pestilence

Offline MrSathanas

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2013, 00:02:09 »
Mnie tez moze byc ;p

Offline Tomasz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:13:59 »
Ok rzeźbimy pesti..

Offline Długi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2013, 11:30:54 »
Te rzeźbiarz....artysta się znalazł :D

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2013, 21:17:20 »
Luz. A jakie Deceivy kolejne chcecie grać ? Tomek zaproponował 9. Ten i jeszcze jakiś jeden a potem będziemy wymyslać nowe swoje

Offline Długi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2013, 21:25:48 »
Osobiście wolałbym się skupic nad graniem własnych, gdyż to tak naprawdę określi stylistykę  kapeli :) a nie odgrywanie czyichś numerów...ale to tylko moje zdanie :D

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2013, 17:00:19 »
Stylistyke widać po kawałkach Maćka, tych trzech które gramy. Ponieważ klimatem mi to jest bardzo podobne do Deceivera to pare kawałków przejmujemy stamtąd, żeby nie zniknęły dobre numery. Oprócz tych trzech możemy tłuc tylko swoje.

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:47:20 »
wiem że miało nie być więcej coverów ale na poważnie zastanówcie sie nad tym : http://www.youtube.com/watch?v=7-NOZU2iPA8
główny riff już opanowałem, na koncercie nie ma huja, zagram tą melodie nawet jak nie bedziecie chcieli

Offline MrSathanas

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:18:10 »
Porywajaca nuta XD a co do do kawalkow to deciver to ni chuja nie jest podobny do kawalkow Antusia ( Macka) . Takze wybierzcie te co sa na rozruch i zwiesmy jajca na inne bo swoje to swoje .

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2013, 23:30:29 »
Zgadzam sie. Robimy jeszcze 9 z Deceivera i olewamy ten temat. A jak już będziemy mieli swoich pare kolejnych to możemy Deceivery powoli wypierdalać. Chodzi o to żeby mieć podstawowy secik paru kawałków do grania, żeby nie cisnęło w razie jakiegoś koncertu, a w między czasie już wykminiać jakies utwory taneczne.

Póki co walimy :
- "one by one" immortala
- "9" Deceivera
- "twisted truth" pestilensa
- "jesus is my friend"
- :D:D:D

z tym powinno narazie dać rade

Offline Długi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:18:18 »
Ja tam z doświadczenia wiem, że jak nie ma z czym się pokazywać publicznie to lepiej ugryźć się w jajca i odpuścić koncertowanie. Jak już się pokazywać ludziom, matkom i dzieciom to lepiej żeby zapadło w pamięci że jest taki zespół co rozpierdol robi, a nie taki co zgrać się jeszcze dobrze nie umie i kawałki każdy z innej jebałajki prezentuje :) poza tym, one by one jest zajebiaszczy, ale niestety technicznie motorniczy nie jest gotów na takie łojenie jeszcze :) skromnym zdaniem dodam jeszcze że jak już zamieszkam w STOLECy to będzie więcej czasu na dżemowanie z matsonem, a wiem że w takim poczynaniu są duże szanse na powstanie dobrych (dużo lepszych :D:D:D:D) nowych kawałeczków. Tyle.

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:40:50 »
ok to one by one możemy odpuścić jak chcecie. Przecież Tomek na próbie pytał czy chcemy grać ten koncert i wyszło że chcemy, a było wiadomo jak gramy i co, to nie wiem o co chodzi. To jaki cover na listopad proponujecie tak żeby dać rade go opanować ?

Offline Janek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 28, 2013, 21:19:31 »
Jak ktoś chce pisać że nie gramy jakiegoś kawałka to niech od razu daje propozycje na inny bo znowu nic sie nie zrobi. Jak i tak wszycy mają wyjebane to na następnej walimy DISAJDA

Offline Maciek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Kawalky
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:06:16 »
DEICIDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
pecannuss forumszkoly zostangwiazda college pinsiont-twarzy-greya